Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Strona główna

 

 

 

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Mała Książka - Wielki Człowiek

Utworzono dnia 16.10.2023

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków do udziału w projekcie Mała Książka - Wielki Człowiek????????

@Mała Książka - Wielki Człowiek

@Instytut Książki

czytaj dalej... na temat: Mała Książka - Wielki Człowiek

Noc Bibliotek

Utworzono dnia 09.10.2023

Za nami IX wydanie ogólnopolskie NOCY BIBLIOTEK pod hasłem „ᗩᗷᔕᑌᖇᗪ ᑎIE ᑕᘔYTᗩć".  W piątkowy wieczór 6 października, spotkaliśmy się z dziećmi aby wspólnie spędzić czas trochę nietypowo, bardzo zabawnie i absurdalnie pozytywnie. Było wspólne czytanie, rysowanie, gry, zabawy. Słodki poczęstunek i popcorn oraz projekcja filmu pt. „Moja mama gorylica”,przy zgaszonym świetle.   Serdecznie dziękujemy dzieciom jak i rodzicom za poświęcony czas i wspólny niecodzienny wieczór spędzony w GCKIC Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Dubience !  #NocBibliotek #AbsurdNieCzytać

czytaj dalej... na temat: Noc Bibliotek

Informacja

Utworzono dnia 10.08.2023

Zaproszenie !!!

Utworzono dnia 07.07.2023

25 -lecie Zespołu "Dębinki"

Utworzono dnia 12.06.2023

W niedzielę 11 czerwca 2023r. Zespół „Dębinki” działający przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Dubience, świętował jubileusz 25 - lecia swojej działalności. Z tej okazji w świetlicy wiejskiej w Dubience, zorganizowano uroczystość, podczas której przypomniano najważniejsze wydarzenia z życia zespołu. Nie zabrakło gratulacji, życzeń, prezentów oraz jubileuszowego tortu.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz Gminy Dubienka, Powiatu Chełmskiego, Stowarzyszeń, zaprzyjaźnionych instytucji oraz zespoły działające przy GCKiC w Dubience, a także byli członkowie zespołu.

Wszystkim Paniom z zespołu „Dębinki” dziękujemy za pełną pasji pracę oraz promowanie naszej gminy. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć, z nadzieją na kolejne. Życzymy owocnej pracy i kolejnych udanych lat działalności artystycznej.

czytaj dalej... na temat: 25 -lecie Zespołu "Dębinki"

Warsztaty tworzenia świec.

Utworzono dnia 30.05.2023

30 maja w GCKiC w Dubience zostały przeprowadzone warsztaty tworzenia świec dla pań z terenu Gminy Dubienka. Dziękujemy pani Marcie Skrzyńskiej z Centrum Szkoleń i Animacji za ponowne przyjęcie naszego zaproszenia i przeprowadzenie warsztatów, a uczestnikom za udział i miła atmosferę.

czytaj dalej... na temat: Warsztaty tworzenia świec.

Dzień Dziecka

Utworzono dnia 01.06.2023

XX Powiatowy Przegląd Piesni Maryjnej w Białopolu

Utworzono dnia 30.05.2023

Na XX Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnej w Bialopolu odbywającego się 30 maja 2023r. w kategorii soliści klasy I - III:

I miejsce zdobyła Oliwia Kozińska - solistka z Zespołu Dziecięcego "Śpiewające Stokrotki".

W kategorii zespoły klas I-III:

II miejsce zdobył Zespół Dziecięcy działający przy GCKIC w Dubience"Śpiewające Stokrotki".

Gratulujemy serdecznie.

czytaj dalej... na temat: XX Powiatowy Przegląd Piesni Maryjnej w Białopolu

Gminny Dzień Rodziny

Utworzono dnia 22.05.2023

21 maja w świetlicy wiejskiej w Dubience odbył się "Gminny Dzień Rodziny". Jego celem była nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim wzmocnienie więzi rodzinnych i integracja środowiska lokalnego. Na imprezę przybyli rodzice ze swoimi pociechami. Na początku wystąpiły dzieci z Zespołu Dziecięcego "Śpiewające Stokrotki", które zaprezentowały różne formy artystyczne - były wierszyki, tańce i piosenki. W ten sposób dzieci ukazały ciepło domu rodzinnego. Zgromadzeni rodzice cieszyli się na widok występujących dzieci. Wiele emocji wzbudziły zabawy sportowe, zarówno te dla dzieci, jak i konkurencje rodzinne. Rywalizacja była zacięta, a dla uczestników to nie wygrana była najważniejsza, lecz satysfakcja ze wspólnej zabawy.Dzień Rodziny był wspaniałą okazją do integracji. Zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci i rodziców potwierdziły, że wszyscy świetnie się bawili.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w zorganizowanie i przebieg uroczystości oraz tym, którzy na nie przybyli.

czytaj dalej... na temat: Gminny Dzień Rodziny

Warsztaty decoupage.

Utworzono dnia 28.04.2023

28 kwietnia 2023 r. w GCKIC w Dubience odbyły się warsztaty z decoupage, w których udział wzięło 22 osoby. Liczną grupę stanowiły panie z Klubu Seniora w Dubience. Dziękujemy pani Marcie za prowadzenie warsztatów, a uczestnikom za udział i miłą atmosferę.

czytaj dalej... na temat: Warsztaty decoupage.

Nasza placówka

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Godzina

Imieniny

GMINA DUBIENKA

 

Plik:POL gmina Dubienka COA.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia

BIP UG Dubienka

Mała książka wielki człowiek

MKiDN

 

OSW Starosiele

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 10

W poprzednim tygodniu: 48

W tym miesiącu: 114

W poprzednim miesiącu: 126

Wszystkich: 4587

Instytut Książki


 

,, Kraszewski. Komputery dla bibliotek" 2022

Biblioteka Narodowa

PROW 2014-2020